Hallitus ja yhteystiedot

Tapiolan Kokoomus ry hallitus

Tältä sivulta löydät Tapiolan kokoomuksen hallituksen jäsenet yhteystietoineen. Halutessasi ota meihin suoraan yhteyttä tai käytä sivulla olevaa  yhteydenpito- ja palautelomaketta. Käsittelemme palautteesi mahdollisimman pikaisesti. Muista antaa sähköpostiosoitteesi, jotta pystymme vastaamaan sinulle.

Hallituksen jäsenet

Sari Ojanen, puheenjohtaja
sari.ojanen@kt.fi, puh. 050 597 6942

Mika Mäkilä, varapuheenjohtaja
mika.makila@saunalahti.fi, puh. 0400 606 750

Riitta Mård, sihteeri
riittamard@gmail.com, puh 050 514 9718

Airi Krogerus
airi.krogerus@mercuria.fi, puh. 040 522 8526

Kimmo Oila
kimmo@oila.fi, puh. 050 565 8968

Olli Ojanen
olli.ojanen@welho.com, puh. 040 508 5144

Kristiina Paavola
paavola.kristiina@gmail.com, puh. 045 650 6936

Anneka Palm
anneka@palmit.fi, puh. 044 370 2476

Ilkka Virtanen, taloudenhoitaja
itv@luukku.com, puh. 050 64086

 





 

 


 

 

Ota yhteyttä

Laita mukaan nimesi ja sähköpostiosoitteesi, jotta pystyisimme vastaamaan sinulle. Viestisi ohjautuu yhdistyksen sihteerille.